אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין
10/24/2018 11:13:09 AM


המדיניות של גוגל בכל הקשור לצנזורה על ידיעות מופיעות במנוע החיפוש, היתה של "אין צנזורה" - במה חופשית לכל. על רקע זה, אנשי גוגל נתקלו בחומה סינית בצורה, שהרי צנזורה היא לחם חוקם של המנהיגים בסין.

גוגל נכנסה לסין בשנת 2000.  עד 2006 היא פעלה עם מגבלות מסוימות, שהיא כפתה על עצמה מרצונה. כך זה עבד עד 2010 בהצלחה יפה. בשנה זו, בעקבות החשיפה העצומה של סין בשני אירועים עולמיים כמו האולימפיאדה בביג'ין והאקספו בשנחאי, השלטונות הקשיחו את דרישות הצנזורה  וגוגל הכריזה, שהיא לא מוכנה להתפשר וסגרה את פעילותה בסין.

לאחרונה, גוגל עשתה חישוב מסלול מחדש והכריזה על השקעה של 550 מיליון דולר בחברה סינית מובילה של מסחר אלקטרוני. במקביל היא הודיעה על כוונתה לפתוח מרכז לחקר בינה מלאכותית בשנחאי. היא מעסיקה היום בסין צוות של 700 איש שעובדים על אפליקציות שקשורות לחברה, רמז על כוונתה לחזור לסין.

ב - 5 השנים האחרונות חלה עליה דרמטית במספר המשתמשים באינטרנט בסין. המספר עומד היום על כ - 800 מיליון משתמשים (כ - % 56 מכלל האוכלוסיה). לשם השוואה, יאמר כי מספר המשתמשים של גוגל בעולם, עומד על 700 מיליון. לא פלא שגוגל רוצה לחזור לפעילות בסין. הפוטנציאל עצום.

הגידול הוא באחוזים שהעולם המערבי אינו מכיר. מ - 455 מיליון משתמשים, בשנה שגוגל סגרה את פעילותה בסין, המספר עלה ל - 771 מיליון (8 שנים בסה"כ).

ברור על כן, שגוגל שואפת לחזור לסין, אך האם היא שינתה מדיניות ותחל לצנזר ידיעות? לגוגל יש תשובה מתוחכמת לכך. היא תחל להפעיל מערכת סינון לאתרים שנמצאים ברשימה השחורה. במציאות, נראה כי גוגל תפעיל בפועל צנזורה, בהתאם למדיניות של הנהגת סין.

החוקים בסין הקשורים למידע דיגיטלי, מחזקים את התחושה הזו, כי גורם שאינו סיני, חייב להשתדך לחברה מקומית המספקת שרותים כאלה. ויש כמה חברות ענק מקומיות שגוגל תצטרך לבחור באחת מהן כשותפה.....וחברה סינית חייבת לעבוד לפי החוק המקומי......

יחד עם זאת, אין ספק שהחברה הסינית תטמיעה את הטכנולוגיות של גוגל ואת האלגוריתמים לחיפוש של החברה וכאן, האסטרטגיה של משווקים בינלאומיים עומדת להשתנות.

לא עוד אסטרטגיה יחודית הבנויה על הכללים של השוק בסין, אלא אסטרטגיה אוניברסלית, שתבוא לביטוי בסין, דרך גוגל. יש בכך בשורה לכל הקשור ליצואנים לסין, שלא השתמשו במנועי החיפוש הסינים כדי לשווק את עצמם.

לפעילות של גוגל, כפי שתוארה למעלה, יש כבר השפעה על מניות החברות הסיניות הקשורות לנושא. המניות של החברה, שכנראה גוגל תתקשר אליה, עלו, בעוד מניות "גוגל הסינית"  Baidu   ירדו בבורסה.

חיים לא קלים מצפים לגוגל בסין, אבל גוגל ידעה ויודעת להתנהל וכולם מצפים, שהרמיזות על חזרה לסין, יהפכו למציאות. 

המקור למידע בכתבה זו הוא ניוזלטר של חברת PTL Group (בבעלות ישראלית) הפועלת בסין ומסייעת ליצואנים ולאנשי עסקים בהשתלבות  בשוק. http://www.ptl-group.com/

 

 עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

.

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה