אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש  כדאי להכיר את התערוכות של יריד קלן בעולם  מדוע מארגני כנסים בישראל אינם מעלים בדעתם לארגן את האירועים בפריפריה?  תעשיית הפלסטיק והגומי העולמית תתכנס באוקטובר בדיסלדורף. ישראל תהיה שם  תערוכת המזון הגדולה בעולם תתקיים בחודש אוקטובר במרכז הירידים של קלן  כדאי להכיר את התערוכות של יריד דיסלדורף בעולם  ביתנים לאומיים של ישראל בתערוכות בחו"ל עד סוף 2019  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה
חדשות
עמוד עיצוב והקמת בייתני מציגים < עמוד הבית <
גלריית צילומים
ביתן ריטליקס בתערוכת EUROCIS
ביתן חברת שקל בתערוכת מדיקה
ביתן נירלט בתערוכת HARDWARE
אקסטרא פלסטיק
ביתן חברת ADIN בתערוכה IDS
ביתן אפיקים בתערוכת RehaCare
ביתן ישראל בתערוכת מדיקה 2011 -עיצוב סטודיו ייגר
ביתן ספקטרה בתערוכת מטריאליקה

בעקבות דרישה מצד המציגים בתערוכות המאורגנות על ידי מרכזי הירידים של קלן ודיסלדורף בשתי הערים הללו ובמקומות אחרים בעולם, פתחנו מחלקה  לעיצוב והקמה של ביתני מציגים מישראל.

המציגים הישראלים מעריכים את עובדת היותנו הנציגים בישראל של שני המרכזים ומבקשים לנצל את קשרינו עימם ועם הקבלנים העובדים עבורם, כדי להשיג מחירים טובים, מיקומים וכד'.

 בניית קונצפט

הצוות המקצועי של איטקס בונה יחד עם המציג את הקונצפט של הביתן ומכין את ה - Brief עבור המעצב.

 עיצוב בישראל

עיצוב הביתן נעשה בארץ. אנחנו עובדים עם המעצבים הישראלים, כל אחד בתחום התמחותו. במקרים מיוחדים העיצוב נעשה בחו"ל.

 בניה בחו"ל

התכניות נשלחות על ידנו לקבלן בגרמניה או בכל מקום אחר בעולם והביצוע נעשה על ידו.

הלקוח מעורב בכל שלבי העבודה ומאשר מראש כל שלב.

בזכות קשרינו הטובים בגרמניה, אנחנו מצליחים להציע ללקוחות מחירים תחרותיים.

צילומי ביתנים

הצילומים המופיעים באתר אינם בהכרח של ביתנים שעוצבו על ידנו, אלא משקפים את ההשתתפות של ישראל בתערוכות

 הרשמה לתערוכות

אנו מציעים למציגים הישראלים לפנות אלינו כבר בשלב ההרשמה לתערוכה, כדי להינות מן הערך המוסף שלנו.

כל הכרוך בהרשמה מבוצע על ידנו ללא תשלום.

לתיאום פגישה itex@itex.co.il

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה