אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  התערוכה הדנטלית של ישראל חוזרת והיא תתקיים בחודש נובמבר 2022 בתל אביב  Agri-Food Asia תערוכה חדשה בסינגפור. הזדמנות ליצרנים מישראל  תערוכת היין הגדולה בעולם הוסיפה ביתנים ותפתח ב - 15 במאי  חשוב להתעדכן! תערוכת spoga gafa שינתה קונצפט ותאריך  המפגש החשוב ביותר עבור יצרני מזון ומפעלים - אנוגה פודטק  חדש! תערוכה וכנס בינלאומיים בקלן לחדשנות בביטוח  יורושופ - התערוכה החשובה בעולם בתחום הקמעונאות סוגרת את הרשמת המציגים בסוף אפריל 2022  יריד קלן מאתגר סטארטאפים מישראל מתחומי ניהול תחבורה עירונית בעיר חכמה  שינוי במועד המסורתי של תערוכת ספוגה+גפה בקלן  תערוכת דנטל תתקיים באקספו תל אביב ב - 1 ביוני 2022  יריד קלן מתחדש עם תערוכה מיוחדת למזון. קריאה לסטרטאפים מישראל להצטרף  מה חושבים מארגני התערוכות בארה"ב על שנת 2022 בתערוכות?  5,500 מציגים בתערוכת היין Prowein  תערוכה חדשה בקלן לחדשנות בתעשיית המזון  התערוכה הגדולה בעולם לממתקים וחטיפים  קמעונאים בעולם ובישראל, מצפים לתערוכת יורוסיס בדיסלדורף בחודש פברואר 2022  יריד קלן פותח בסערה את הרבעון הראשון של 2022  התערוכה הדנטלית תתקיים באקספו תל אביב בינואר 2022  התערוכות בגרמניה חוזרות בפול ווליום לקראת 2022. מוצע לישראלים להקדים ולהירשם לתצוגה  התערוכה ה-18 לתעשיית העץ והרהיטים - טימבר 2022 תתקיים בתל אביב בחודש מרץ 2022  מגוון של תערוכות בתחום חדשנות בחקלאות, מוצע ליצרנים ישראלים ב - 2022
חדשות
התערוכות בגרמניה חוזרות בפול ווליום לקראת 2022. מוצע לישראלים להקדים ולהירשם לתצוגה
11/3/2021 11:43:24 AM


תעשיית התערוכות בגרמניה עברה זעזועים גדולים בשנתיים של הקורונה. יש חברות לארגון תערוכות שהפסיקו פעילות לחלוטין ויש כאלה, הגדולות בעיקר, שפיטרו אנשים, צמצצמו בכח אדם, הגבילו שעות עבודה, אבל.....לא הפסיקו לתכנן את היום שאחרי.

ועכשיו הגיע היום הזה. החל מנובמבר 2021 רואים חזרה הדרגתית של התערוכות שנדחו בשל הקורונה והחל מינואר 2022 נראה שהכל חזר למסלולו.

נוצרו עודפי ביקוש מצד מציגים מכל העולם, שהקורונה מנעה מהם לשווק באמצעות תערוכות והמארגנים נאלצים להתמודד עם ההגבלות שהממשלות מטילות על התארגנויות המוניות ועם הסידורים הנדרשים לקבלת הקהל.

זה האחרון, כבר גדש את אולמות התערוכות מחודש אוקטובר. אפילו יבואנים וספקים מישראל, למרות הקשיים הבירוקרטיים והבדיקות הנדרשות, לא ויתרו על ביקור בתערוכת המזון "אנוגה" למשל. למעלה מ - 1,000 איש נרשמו בתערוכה, כולל מספר לא מבוטל של פלסטינים מהרשות הפלסטינית ואפילו מעזה.

הנתון הזה, מחזק את התחושה של המארגנים בגרמניה שהולך להיות פיצוץ

המסקנה המיידית עבור היצרנים הישראלים היא שיש להקדים ולהזמין מקומות תצוגה בתערוכות כדי לא להידחק, בעוד זמן קצר, לרשימת ההמתנה.

יודגש, כי על אף שמרכזי התערוכות בגרמניה יכולים להכיל את המציגים הרבים, תקנות הבריאות מחייבות יצירת מעברים רחבים מהרגיל וזה מקטין כמוהן את השטחים המיועדים להשכרה למציגים.

כדי לתת תמונה למה שיקרה בחודשים הראשונים של 2022 לקחנו את מרכזי התערוכות של קלן ודיסלדורף כדוגמא.

קלן

בינואר 2022 יתקיימו כמה מהתערוכות החשובות בסוגן בעולם כמו תערוכת הרהיטים IMM, תערוכת הממתקים ISM, התערוכה לאמצעי ייצור של ממתקים PROSWEET.

בפברואר תתקיים התערוכה SPOGA HORSE וכן התערוכה לפרזול ZOW (עדיין במתחם התערוכות של העיר באד זולצפלן)

במרץ תתקיים התערוכה  HARDWARE לכלי עבודה ועשה זאת בעצמך

דיסלדורף

מרכז התערוכות בדיסלדורף מכין עצמו לחודשים עמוסים במיוחד בתערוכות שרובן, נחשבות לגדולות והחשובות בעולם. בחודשים ינואר - מרץ יתקיימו שם התערוכה לספינות ויאכטות BOOT, התערוכה לחידושים טכנולוגיים בקמעונאות EUROCIS, התערוכה לתעשיית היופי והטיפוח BEAUTY, ותערוכת היין הגדולה והחשובה היום באירופה PROWEIN

יצויין כי שני המרכזים הללו יקיימו בתקופה המוזכרת גם תערוכות במזרח הרחוק, רוסיה ודרום אמריקה

עוד פרטים על תערוכות צפויות בגרמניה, במנוע החיפוש החינמי/בעברית לתערוכות בחו"ל www.expoexpo.com 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה