אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  מאי - יוני 2024 עמוסים ביריד מינכן  תאילנד ודרום מזרח אסיה "צמאים" לחקלאות חכמה  התערוכה החשובה בארה"ב לזכיינות  ביתן ישראלי בתערוכת SushiTech לערים חכמות בטוקיו  דובאי, היא הלאס וגאס של המזרח התיכון. מה תל אביב מפסידה?  ביתן ישראלי ב -ShushiTech תערוכה וכנס לערים חכמות בטוקיו.  מכון היצוא מזמין יצואנים להצטרף לביתנים הלאומיים  הביאנלה לאמנות בונציה חוזרת לאחר הפסקת הקורונה  בולגריה ורומניה הצטרפו לאמנת שנגן באירופה. מהן ההשלכות?  החלה מכירת כרטיסי כניסה לתערוכה העולמית לדפוס drupa 2024
חדשות
אנשי עסקים מעזה ומהשטחים בתערוכה בקלן
2/26/2024 3:21:07 PM


מה לא מספרים לנו על המלחמה בעזה? בישראל מתנהל ויכוח המלווה כל מלחמה והקשור להודעותיו של דובר צה"ל. 

האם הם האמת הצרופה? האם הם האמת החלקית? עד כמה אפשר לספר בלי לפגוע בבטחון הלאומי? ואולי רחמנא ליצלן הם מכילים דיסאינפורמציה כדי להטעות את האויב?

אין תשובה לשאלות האלה והויכוח עליהן הוא נצחי.

אבל, כמו אחרי כל הצהרה, ישנה המציאות. וזו מכילה, אמנם בדיעבד, ברוב המקרים את האמת.

הציבור בישראל בתחושה שעזה סגורה ומסוגרת. הגבולות לישראל סגורים ומאובטחים. אין יוצא ואין בא. המצרים סגרו את המעבר היחיד למצרים מחשש להצפה של אזרחים פלשתינים. שכונת המגורים היוקרתית של עשירי עזה הרוסה והתושבים פונו לדרום הרצועה. אין פעילות כלכלית בעזה וכולם נדרשים לסמוך על הסיוע ההומניטרי כדי שיהיה להם מה לאכול. מים וחשמל קצובים. התקשורת הסלולרית כמעט ואינה עובדת והקשר עם העולם נותק באחוזים גבוהים.

בשטחי יהודה ושומרון, בעיקר באלו שבשליטת הרשות הפלשתינית, יש סגר. פועלים אינם מורשים להיכנס לישראל מאז פרוץ המלחמה. ידוע על מעסיקים, שבדרך כלשהי, מצליחים להעביר כסף לפועלים שלהם, כדי שיוכלו לפרנס את משפחותיהם.

זה מה שאנחנו יודעים, ממה שמספרים לנו.

וברקע כל זאת, כאשר נפתחה בראשית פברואר 2024 תערוכת הממתקים בקלן גרמניה, נראו בין המבקרים מכל העולם, אנשי עסקים ויבואנים מעזה, מרמאללה ויריחו. לא אחד ולא שניים. כמה עשרות.

ואנחנו שואלים, איך לעזאזל, הם הצליחו להגיע לתערוכה? מה הם עשו בתערוכה? הזמינו סחורה לשנה השוטפת? לשנה הבאה? מה הם יודעים שאנחנו לא.

וזה מחזיר אותנו לשאלה למעלה "מה לא מספרים לנו על המלחמה בעזה?"

לגבי הפלשתינים מיו"ש יש אולי תשובה חלקית, כי המעבר לירדן אינו סגור...אבל עזה? 

אם למישהו יש תובנות, בבקשה שישתף.... 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה