אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ביתן ישראלי ב -ShushiTech תערוכה וכנס לערים חכמות בטוקיו.  מכון היצוא מזמין יצואנים להצטרף לביתנים הלאומיים  הביאנלה לאמנות בונציה חוזרת לאחר הפסקת הקורונה  בולגריה ורומניה הצטרפו לאמנת שנגן באירופה. מהן ההשלכות?  החלה מכירת כרטיסי כניסה לתערוכה העולמית לדפוס drupa 2024  תערוכת המזון Anuga דורגה במקום הראשון בעולם בחשיבותה. ISM לממתקים, היא הגדולה בעולם  אופניים לא רק לספורט  Move America - Move London  רחפנים מעל לונדון  התערוכה והכנס החשובים באירופה לערים חכמות בברצלונה
חדשות
התערוכה החשובה בארה"ב לזכיינות
3/12/2024 1:06:56 PM


התערוכה הבינלאומית לזכיינות בניו יורק שתתקיים במרכז יעבץ בעיר בין התאריכים 30 במאי - 1 ביוני 2024 היא אחת התערוכות החשובות בעולם, בשל ההשתתפות הבינלאומית בה.

יש הרבה תערוכות לזכיינות ברחבי העולם (ניתן לאתר אותן במנוע החיפוש לתערוכות בחו"ל www.expeoexpo.com ) וההחלטה באיזו לבקר, תלויה מן הסתם באופי הזכיינויות המוצעות בה והתאימות לשוק הישראלי.

לכן, למרות הצהרת המארגנים שהתערוכה בניו יורק היא החשובה ביותר, היינו ממליצים לאנשי עסקים מישראל להיכנס אל רשימת המציגים ולבחון אחד לאחד, מה הם מציעים.

את הרשימה ניתן למצוא בקישור https://www.franchiseexpo.com/ife/ 

נדמה שדוקא בעת הזו, עקב המלחמה והמצב הכלכלי במדינה, יש מקום, לאנשי עסקים, לבדוק הליכה לקראת זכיינות, על כל יתרונותיה וחולשותיה. 

 

 

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה