אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  מאי - יוני 2024 עמוסים ביריד מינכן  תאילנד ודרום מזרח אסיה "צמאים" לחקלאות חכמה  התערוכה החשובה בארה"ב לזכיינות  ביתן ישראלי בתערוכת SushiTech לערים חכמות בטוקיו  דובאי, היא הלאס וגאס של המזרח התיכון. מה תל אביב מפסידה?  ביתן ישראלי ב -ShushiTech תערוכה וכנס לערים חכמות בטוקיו.  מכון היצוא מזמין יצואנים להצטרף לביתנים הלאומיים  הביאנלה לאמנות בונציה חוזרת לאחר הפסקת הקורונה  בולגריה ורומניה הצטרפו לאמנת שנגן באירופה. מהן ההשלכות?  החלה מכירת כרטיסי כניסה לתערוכה העולמית לדפוס drupa 2024
חדשות
תערוכות באיטליה, לא רק מילנו
1/14/2024 11:34:22 AM


איטליה היא מעצמה עולמית בתחום התערוכות. היא גם זו שיצרניה הם מהמשתתפים הגדולים ביותר בתערוכות שמתקיימות באירופה ובמזרח הרחוק.

הסיבה היא שיכולת הייצור של איטליה גדולה על צרכיה של המדינה ולכן, יצרניה מחפשים את השווקים העולמיים בהשתתפותם בתערוכות בעולם.

מילנו, כאמור, היא אחת מערי התערוכות באיטליה. היא מרכזת את עיקר תשומת הלב, בכל תחומי התעשייה ובעיקר, אלו הקשורים לעצוב, רהיטים ועץ. אבל היא לא היחידה.

מה שבולט מאד, היא ההתמחות של ערי התערוכות האחרות בנושאים ספציפיים. חלק מהתערוכות שם הן המובילות בעולם. נציין להן חלק מהן:

בולוניה בולטת מאד בתחום התעשייה הכבדה, קבלנות משנה, קוסמטיקה ועוד.

ויצ'נסה היא המרכז האירופי לתכשיטים ומוצרים מזהב. פרמה ידועה בזכות תערוכות לעיבוד מזון ובמיוחד אפייה. רימיני בזכות הגלידות והממתקים. פדואה בזכות תערוכות הגננות והפרחים. ורונה היא מרכז תעשיית  השיש באירופה. פורדנונה בזכות תעשיית הפירזול לרהיטים ולבניה. פירנצה בזכות סידרת תערוכות האפנה שלה. ריוה דל גארדיה בזכות תערוכות ההנעלה שלה.

בסה"כ יתקיימו באיטליה 171 תערוכות חשובות בשנת 2024.

את כל התערוכות באיטליה וברחבי העולם בשנים 2024 - 2025, ניתן למצוא במנוע החיפוש לתערוכות בחו"ל (בעברית) www.expoexpo.com 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה